9. ULUSLARARASI OUICK SİGORTA BALIKESİR MOTOSİKLET FESTİVALİ YİNE DOPDOLU

İçerik Yazarı: - 12 Temmuz 2019

10 Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen, “Türkiye’nin En İyi Motosiklet Festivali” unvanına ve dünyanın en kalabalık motosiklet korteji Guinnes rekoruna sahip 9.Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motosiklet Festivali, bu yıl 01 – 04 Ağustos 2019 tarihleri arasında, Ayvalık Cunda (Alibey Adası) Doğa Otel tesislerinde çadır konaklamalı olarak gerçekleşecek.

Türkiye motosiklet camiasının yanı sıra dünyanın farklı ülkelerininden de ilgi gören festival süresince, Doğa Otel tesis imkanlarının tümünü gönüllerince ücretsiz olarak kullanacak olan motorcular için 4 gün boyunca eğlenceli yarışmalar, tekne turları, çevre gezileri, indirimli ürün stantları, büyük festival çekilişi, hediyeler ve muhteşem konserlerle harika zaman geçirecekler.

Festival süresince Fatma Turgut, Gülçin Ergül, Doğukan Manço, Mary Jane, Otuzbeşlik Rocks, Kasamam ve 10,5 feat Yusuf Dede ücretsiz konserleri ile festival katılımcılarına kaliteli müziğin örneklerini sunacaklar.

Büyük festival çekilişinde Quick Sigorta katkılarıyla 2 adet  GoPro 7 Aksiyon Kamerası, Önder Motor katkılarıyla 1 adet  Polo Marka 50cc Motosiklet,  Castrol katkılarıyla 1 adet  yarışarak kazanabileceğiniz Vespa Primavera Motosiklet, Arai Kask ve Dainese Mont,  Anlas katkılarıyla         1 takım  Motosiklet Lastiği, XCP katkılarıyla 10 adet Motosiklet Bakım Seti ve daha bir çok hediye fetival katılımcılarını bekliyor.

Festival katılımcıları giriş kaydı ile birlikte 1 adet büyük festival çekilişine katılım hakkı, katılım sertifikası, festival stickerı, özel giriş hediyeleri, etkinlikler, konserler, aktiviteler, Cunda Doğa Otel imkanlarından ücretsiz (havuz, deniz, plaj hizmetleri, uygun fiyatlı, bol çeşitli, kaliteli yeme ve içme imkanları9 sağlanacak. Festival giriş ücreti bir defaya mahsus 20TL’dir.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.


Motosiklet Radyo

Current track
TITLE
ARTIST