AFYON MXGP YARIŞLARINA VE FESTİVALE HAZIRLANIYOR

İçerik Yazarı: - 26 Temmuz 2020

Geride bırakılan 2 senede FIM’den “En İyi Alt Yapı” ve “En İyi Padok” ödüllerini alan Afyon Motor Sporları Merkezi‘nde bu sene 4-5-6 Eylül tarihlerinde yapılacak MXGP yarışları ve Afyon Motosiklet Festivali öncesinde pist ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarına hız verildi.

Afyonkarahisar Belediyesi ev sahipliğinde 4-5-6 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya Motokros Şampiyonası MXGP, Dünya Motokros Şampiyonası (Gençler) MX2, Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası WMX ve Avrupa Motokros Şampiyonası EMX125 öncesi yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Afyon Motor Sporları Merkezi’ne 3 bin adet ağaç dikildi.

Yaşanan Koronavirüs salgını nedeni ile sezon başında bazı yarışların yapılamaması, Afyon’da yapılacak MXGP yarışlarının önemini dahada artırdı. Bunun için çalışmalarına son hızla devam eden Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Afyonkarahisar Belediyesi yetkilileri, bu sene yapılacak yarışların ve festivalin daha da yoğun bir katılımla geçeceğini belirterek bölgeye 3000 ağaç dikerek yeşillendirme çalışmaları yaptıklarını söyledi.

#mxgp #mxgpofturkey #motokros #dünyaşampiyonası #türkiye #turkey #spor #sports #enduro #kros #heyecan #festival #aksiyon #kamp #afyonkarahisar #afyon


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.DİĞER İÇERİKLER

Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist