BUNA MOTORCU DENEMEZ. E-5 KARAYOLUNDA DEHŞET DAKİKALARI

İçerik Yazarı: - 4 Nisan 2019

İstanbul E-5 karayolu ve TEM otoyolu başta olmak üzere trafiğin en işlek noktalarında tehlikeli hareketler yapan magandalara bir yenisi daha eklendi.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul E-5 karayolu Avcılar mevkinde dehşet dolu dakikalar yaşandı. Motosikletli maganda, arkasına aldığı kız arkadaşına adeta dehşeti yaşattı. Genç kızın çığlıklarına aldırış etmeyen maganda, tek teker üzerinde diğer araçlara teğet geçerek makas üstüne makas attı. Dehşete düşen artçı genç kız ise sevgilisini yavaşlaması konusunda uyardı. Son sürat devam eden maganda, bu kez de motosikletin ön tekerleğini kaldırarak gitmeye başladı. Araçların arasından bu şekilde geçen ve kilometrelerce giden maganda, hem sevgilisinin hem de diğer sürücülerin canını tehlikeye attı.

Genç kızın “Düşeceğim, ne olur dur” diyerek çığlıklar atmasına kulak asmayan magandanın teker kaldırıp defalarca makas attığı o anlar, kask kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, genç kızın “Düşeceğim, ne olur dur. Ne olur yavaşla, hayır” diyerek motosikletten inmek istemesi ise dehşetin boyutunu gözler önüne serdi.

Motosiklet RadyoTv olarak motosikletiyle böylesine tehlikeli hareketler yapan, hem kendinin, hem artçısının, hemde çevresinde ki araçlarda bulunan kişilerin hayatını tehlikeye atan bu kişiyi kınıyoruz.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist