DENİZ ÖNCÜ VE ASRIN RODİ PAK İSPANYA’DA PİSTE ÇIKIYOR

İçerik Yazarı: - 22 Temmuz 2020

Deniz Öncü ve Asrın Rodi Pak  iki farklı şampiyonada İspanya’da çıkacakları pistlerde ülkemizi temsil edecek. Dünya Moto3 Şampiyonası’nın 3. ayak yarışında Jerez-Angel Nieto Pisti’nde Deniz Özcü ve İspanya’nın Navarra Pisti’nde ise Asrın Rodi Pak İspanya Superbike Şampiyonası’nın (ESBK) açılış ayağında mücadele verecekler.

Dünya Moto3 Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışı 24-26 Temmuz tarihlerinde İspanya’nın Jerez-Angel Nieto pistinde yapılacak. Moto3 sınıfında milli sporcumuz Deniz Öncü geçen hafta yaşadığı şanssızlığı kırmaya çalışacak. Şampiyonanın 3. Ayak yarışları 24 Temmuz Cuma günü  serbest antrenmanlarla başlayacak. 25 Temmuz Cumartesi günü sıralamalarla geçilecek. 26 Temmuz Pazar günü ise Red Bull KTM Tech 3 takımının genç pilotu, Türkiye Saati ile 12:00’da sezonun 22 turluk üçüncü mücadelesi için start alacak.

Andalucia (Endülüs) Grand Prix’si koronavirüs tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak düzenlenecek.

Ülkemizin motosiklet alanında yetiştirdiği genç yeteneklerinden Asrın Rodi Pak ise, İspanya Superbike Şampiyonası’nın (ESBK) açılış ayağına katılacak. İspanya’nın Navarra Pisti’nde düzenlenecek ESBK, çift yarışla start alacak. Yamaha Stratos takımıyla şampiyonada boy gösterecek milli sporcumuz, 23-24 Temmuz tarihlerinde serbest antrenmanlara çıkacak. Şampiyonada 25 Temmuz Cumartesi günü öğleden önce sıralama, Türkiye saati ile 16:45’te de sezonun ilk yarışı yapılacak. 26 Temmuz Pazar günü ikinci ayak yarışları Türkiye saati ile 15:00’da başlayacak.

Her iki yarışçımıza da başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist