FESTİVAL HASRETİMİZ “MOTOCARFEST” İLE BİTİYOR

İçerik Yazarı: - 16 Mayıs 2021

Yaklaşık bir buçuk sene gibi uzun bir süredir devam eden ve bizleri evlerimize hapis eden salgın hastalık Kovid 19 süreci, geride bıraktığımız tam kapanma süreci sonrası (Hükümet tarafından yapılan açıklamalara göre) hafifliyor. Elbette bu süre zarfında evlerimizde kendimizi oyalayarak yine üretmeye çalıştık ama motosiklete pandemi öncesinde olduğu gibi uzun kilometreler binemedik. Hatta festivaller, etkinlikler yapılamadı ve evlerimizde hapis hayatı yaşadık. Bu süreçte elbette ki motosiklet camiasından, uzaklarda olan arkadaşlarımızı göremedik, kucaklaşamadık ve sohbetlere hasret kaldık.

İşte şimdi hasret sona eriyor. Özlem bitiyor ve festivallerimize kavuşuyoruz. MotoCarFest, 4/5/6 Haziran 2021 tarihlerinde Narlıbahçe Mevkii No:5 Yağcılar Köyü Titus Feronia Motosiklet ve Doğa Sporları Merkezi Urla-İzmir’de düzenleniyor. Geniş kapsamlı yapılacak bu festivalde sadece motosikletler olmayacak. Aynı zamanda 4×4 araçlar, Karavan ve kamp malzemeleri de yer alacak. 3 gün sürecek festivalde ormanlık alanda doğa ile baş başa yapacağınız ve son günlerde yaşadığımız pandemi stresini üzerinizden atacağınız çadır kamp hayatının yanında, gündüz yapılacak etkinlikler, yarışlar ve Dj performanları sonrasında, gece de Grup Curcuna ve geride bıraktığımız 2019 yılında festivallerden tanıdığınız, son çıkardıkları albüm ile de ses getiren Kasamam #birROCKhikayesi Grubu da sahne performansları ile üzerinizde ki pası atmanızı sağlayacak.

Festival alanına alınacak olan kişiler ve içerideki kişiler, pandemi koşulları göz önünde bulundurularak termal ateş ölçer sistemi ile görevliler tarafından sürekli kontrol edilecek. Girişte HES sorgulanacak, ateş ölçümü yapılacak, maske ve dezenfektan verilecek.

Festival alanında ücretsiz olarak duş, wc ve otopark hizmeti olacak.

Etkinlik alanında çadır kurulum alanında ve otoparklarda 24 saat boyunca güvenlik görevlileri olacak.

Etkinlik alanı aslında 3000 kişilik bir kapasiteye sahip. Festival programı için yapılan anlaşmalar ve alınan izinler 3000 kişi olarak alındı. Ancak henüz yeni düzelmeye başlayan pandemi sürecinde festivalin kapasitesi 1000 kişi ile sınırlı tutulacak.

Şu güne kadar basılan biletlerin %50 sinin tükendiği etkinlik, Mesken Group Organizasyon ve Fuarcılık tarafından düzenleniyor. Festival ve yapılacak etkinlikler konusunda daha fazla bilgi için firma yetkilileri Begüm Nur Natalia (0534 7286065) ve Tuğberk Vural (0541 5158353) aranabilir.

Evet dopdolu geçecek 3 gün sizleri bekliyor. Daha fazla gecikmeden biletlerinizi alın ve hazırlıklarınızı yapmaya başlayın.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist