GENÇ SPORCULARIMIZ MADALYALARINI ALDILAR

İçerik Yazarı: - 14 Ocak 2019

Balkan Motosiklet Birliği (BMU) Genel Kongresi ve Ödül Töreni Bulgaristan’da yapıldı. Dereceye giren genç sporcularımız Baran Bulut Kocaman, Aras Efe Yıldırım ve Emirhan Erkan törenle madalyalarını aldı.
Türkiye başta olmak üzere 12 üyesi bulunan Balkan Motosiklet Birliği’nin 2019 Genel Kongresi ve Ödül Töreni Sofya’da düzenlendi. Kongreye, Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım ve TMF Genel Sekreteri Nargis Özgen katıldı. Bulgaristan Motosiklet Federasyonu’nun ev sahipliğinde yapılan kongrede 2018 yılında yapılan organizasyonlar değerlendirilirken, 2019 Balkan Avrupa Şampiyonaları’nın yarış tarihleri de belli oldu.
Balkan Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nda dereceye giren sporcularımız Baran Bulut Kocaman, Aras Efe Yıldırım ve Emirhan Erkan düzenlenen törenle madalyalarını aldı. Emirhan Erkan S3 sınıfında gümüş, Baran Bulut Kocaman ve Aras Efe Yıldırım’da 65 cc sınıfında gümüş ve bronz madalyanın sahibi oldular. Altı farklı ayaktan oluşan şampiyonada Türkiye takımlar sıralamasında ikinci sırada yer aldı.

Kaynak: TMF


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.


Motosiklet Radyo

Current track
TITLE
ARTIST