HAKKIMIZDA

Tüm motosiklet sürücülerinin ortak sesi olan Motosiklet RadyoTv, bu alanda üzerine düşen görevi yerine getirmek için 2011 yılından bu yana iki teker tutkunlarının ve motosiklet kulüplerinin ortak noktası oldu. Dört ayrı radyo ve bir Tv kanalı ile sizlere sekiz seneden bu yana yaptığı yayınlardan daha farklı bir şekilde ulaşacak olan Motosiklet RadyoTv’nin “Motosiklet Radyo” kanalında Pop, Slow, Blues, Jazz, Country, R&B, Hip Hop, Funk, Soul, Disko, Enstrumantal, Latin ve 60’lı yıllardan 90’lı yıllara kadar unutulmayan yabancı şarkıların en güzel örneklerini dinlerken, “Konser Saati” programında da en güzel konser kayıtlarını sizlere ulaştıracağız. “Motosiklet Radyo Türk” kanalında da Türkçe Pop, Slow, Rock, Anadolu Rock gibi müzik türlerini beğeninize sunacağız. “Motosiklet Radyo Rock” kanalımızda ise Rock müzikte kendine önemli bir yer etmiş tüm sanatçıların şarkılarını bulabilecek, bununla birlikte Heavy Metal, Hard Rock, Rock Slow, Alternative Rock, Rock n Roll, Glam Rock gibi türlere de yer vereceğiz. “Motosiklet Radyo Blues” kanalımızda ise, Blues müziğin en güzel türleri burada olacak ve sizi Amerikan Blues’un isyan müziği dünyasına götüreceğiz.
Radyo kanallarımızda Rahmi Barutçu, Erkin Yeşil, Zafer Fatih Özsoy, Zafer Akçay ve aramızdan ayrılan Barkın Bayoğlu gibi isimlerin çalışmalarından elde ettiğimiz “Motosiklet Radyo Model İncelemesi” ile motosiklet kullanımından bakımına kadar her türlü bilgiyi bulabileceğiniz “Motosiklet Radyo Bilgilendiriyor” köşelerimizi radyolarımızda her saat başı dinleyebileceksiniz.
Sizleri hava durumundan da bilgilendirmeyi ihmal etmeyeceğiz. “Motosiklet Radyo Hava Durumu” bir saat ara ile buçuklarda sizlerle.
Elbette zaman içinde motosiklet sektöründe önemli yerleri olan isimlerin hazırladığı programlar sizlerle olmaya devam edecek.
Canlı Yayın ekranımızda festival, etkinlik ve yeri geldiğinde yarışlardan canlı yayınlar yaparak sizlere güzel görüntüler aktaracağız.
MotoHaber sayfamızda sektörde ki gelişmeleri aktarmak, MotoMüzik sayfamızda müzik dünyasından gelişmeleri duyurmak, MotoFestival bölümünde motosiklet kulüplerinin düzenlediği festivallerin tarihlerini ve bilgilerini aktarmak, Video ve Fotoğraf sayfamızda ilginç görüntüleri sizlerle paylaşmak, Yol ve Hava Durumu bölümleri ile yola çıkacak sürücülere bilgi vermek en büyük amacımız.

Tüm sevenlerimizin ve dinleyenlerimizin desteği ve ilgisi, misyonumuzu yerine getirme adına bizim için büyük bir itici güç olacaktır.

Unutmayın Müzik Yoksa Hayatta Yok…  Bizi Keyifle Dinleyin ve İzleyin..

Saygılarımızla
Motosiklet RadyoTv


Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist