HAYDİ GENÇLER KENDİNİZİ KANITLAYIN GELECEĞİN YARIŞÇISI OLUN

İçerik Yazarı: - 3 Nisan 2019

Motosiklette genç yetenekler 6-7 Nisan tarihlerinde Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerçekleştirilecek “CF Moto 250 Cup” yarışlarında seçilecek.

CF Moto sponsorluğunda düzenlenecek yarışta amaç, gençlerin kendilerine olan güvenlerini ve cesaretlerini piste taşımalarına olanak sağlamak.

Geleceğin yarışçılarının ortaya çıkarılacağı yarışa, hedeflerini gerçekleştirmek isteyen 13-18 yaş arasında ki genç yarışçılar katılabilecek.

Başvurmak isteyen adaylar “Kayıt Formu” linkini tıklayıp burada ki formu doldurup info@tmf.org.tr adresine mail atabilir.

Kupa seçmelerine kayıtlar ücretsiz. Seçmelere 13-18 yaş aralığındaki gençler katılabiliyor. Seçmeler, Afyon Motor Sporları Merkezi’nde 06-07 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacak. Ancak elinizi çabuk tutun, seçmelere ilk başvuru yapan 80 kişi alınacak.Seçmelere katılmak isteyen genç sporcu adaylarının, velileri ile birlikte kayıtlarını pistte tamamlamaları gerekiyor. Seçmelere katılacaklara ekipman desteği de sağlanacak. CF Moto 250 Cup Eleme formunun anne ve baba tarafından mutlaka imzalanmış olması gerekiyor. Elemelere yarış tecrübesi olmayan adaylar katılabilecek. Eleme Kayıtlarının Cumartesi ve Pazar günleri 09:00-10:00 saatleri arası Afyon Motor Sporları Merkezi’nde tamamlanması gerekiyor.

KAYIT FORMU için tıklayın

* Adres: Afyon Motor Sporları Merkezi, Afyon Yeni Şehir Stadyumu yanı Merkez/Afyonkarahisar


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist