İSTANBUL MOTOSİKLET FUARI SONA ERDİ

İçerik Yazarı: - 27 Şubat 2019

Messe Frankfurt İstanbul tarafından organize edilen İstanbul Motosiklet Fuarı 2019 sona erdi. Motosiklet ve bisiklet severlerin merakla beklediği fuarın açılışı Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım, Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Motosiklet Endüstrisi Derneği Başkanı Bülent Kılıçer, Motul Türkiye Satış Müdürü Kerem Oyılmaz ve Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke tarafından yapıldı.

Motobike Istanbul bu yıl 16.000 m2’den fazla stant alanında 24 ülkeden 255 markanın katılımı ile gerçekleştirildi. 100.000 ‘den fazla kişi tarafından ziyaret edilen fuarda yapılan yeni model lansmanları ilgi gördü. Motosiklet tutkunları, Aprilla, BMW, Ducati, Honda, Harley Davidson, Triumph, Yamaha, Vespa, KTM, Kral, Kuba, CF Moto, Volta, SYM, Bajaj, Polaris, Citycoco, Moto Gusto, Moto Guzzi, Husqvarna, Yuki ve daha birçok prestijli markanın yeni modellerini yakından görme fırsatı yakaladı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da seminer ve gösteri programları İstanbul Motosiklet Fuarı ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Motosiklet akrobasi gösterileri ile nefes kesen Birkan Polat ve Onur Duva, fuar boyunca gösteri alanında motosiklet tutkunlarına heyecan dolu anlar yaşattılar. “Motobike Academy” kapsamında, konusunda uzman kişilerin gerçekleştirdiği güvenli sürüş eğitimleri, kış rotaları önerileri ve motovlogerlar ile söyleşiler fuar ziyaretçileri tarafından beğeni ile takip edildi.

Türkiye Motosiklet Platformu’da fuarda açtığı standında ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla adından söz ettiren TMP’nin Başkanı Zafer Fatih Özsoy Motosiklet RadyoTv’ye yaptığı açıklamada, stantlarının ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştığını, Katil Bariyerler konusunda yaptıkları çalışmaların başarılı olduğunu ve Türkiye’nin bir çok noktasında bariyerlere istenilen eklemeleri yaptırdıklarını belirterek, şimdi de hedefimiz yiyecek sektöründe faaliyet gösteren bazı firmaların ürünlerini siparişten 25 dakika sonra teslim etme vaatleri olduğunu belirterek, bununda siparişi götüren moto kurye arkadaşımızın hayatını riske attığını, imza kampanyası düzenleyerek konuyu bakanlığa kadar götüreceklerini ve bu sürenin kaldırılmasını sağlayacaklarını söyledi.

Bu arada 2020 senesinde 12. kez düzenlenecek olan Motobike Istanbul Fuarı’nın da 20 – 23 Şubat tarihleri arasında düzenleneceği belirtildi.

 


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.


Motosiklet Radyo

Current track
TITLE
ARTIST