İŞTE ŞİMDİ “ZAMANI GELDİ”

İçerik Yazarı: - 4 Temmuz 2020

Evet daha önceki sosyal medya paylaşımlarımız da belirtmiştik. “Her Şeyin Bir Zamanı Var” diye.

İşte zaman yavaş yavaş yaklaşıyor. Motosiklet camiasının 2019 yılı festival döneminden yakından tanıdığı ve çıkardığı singleları ve yakında SCP etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alacak albümleri “Kasamam Yalan” ile bildiği, Türkçe Rock tarzında müzik yapan Kasamam #birROCKhikayesi grubu, şimdide motosikletçiler için bir şarkı hazırlığında. Motorcuların diline marş olacak bu şarkı için son hazırlıklar tamamlanırken, önümüzde ki günlerde montajı yapılacak. Bu aşamada da, yönetimi ve montajı Motosiklet RadyoTv tarafından yapılacak şarkı için, tüm motorculardan destek bekliyoruz.

Peki bu destek nasıl olacak… “MOTOSİKLET ZAMANI” isimli şarkının klibinde amacımız, tüm motosikletçilerin de yer alması. Bunun için tüm motorcuları bir yerde toplamak elbetteki imkansız. Bizde düşündük ki sizler motosikletleriniz ile çekilen resimlerinizi bize gönderin, bizde klipte sizin resimlerinize yer verelim.

Motosiklet camiası için yapılacak çalışmalarda her zaman birliğe, birlikteliğe ihtiyacımız var. Madem bu şarkı motorcular için bestelendi ve motorcuların dilinde marş olacak, söylenecek. Klibinde de motorcular olsun. Onlarında bu şarkıya fotoğrafları ile katkısı olsun istedik.

O yüzden, motosikletiniz ile çekilen, kalite anlamında en net en güzel resminizi e-mail yoluyla motosikletradyotv@gmail.com’a yollayın, bizde resminizi klibimiz de kullanalım.

Bu şekilde ve her zaman motorcuların nasıl birlik içinde ve birbirini destekleyen bir kesim olduğunu kanıtlayalım..

Tekrar edelim… Motosikletiniz ile çekilmiş en güzel resminizi e-mail yoluyla motosikletradyotv@gmail.com’a yollayın, Kasamam‘ın motorcular için bestelediği, montajının ve yönetmenliğinin Motosiklet RadyoTv tarafından yapılacak “Motosiklet Zamanı” şarkısının klibinde sizde olun.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist