İZEL’İN “KENDİLİĞİNDEN OLMALI” ALBÜMÜ HAYRANLARI İLE BULUŞMAYA HAZIR

İçerik Yazarı: - 1 Nisan 2019

Pop müziğimizin çok sayıda hit şarkıya imza atmış güçlü temsilcisi İzel, üzerinde titizlikle çalıştığı ve Arpej Yapım etiketiyle yayınlanacak “Kendiliğinden Olmalı” adlı albümünü hayranlarının beğenisine sunmak için hazır. Sanatçı, 7 yıl sonra dinleyiciyle buluşturduğu albümünden bahsederken hayranlarına şu cümlelerle sesleniyor, “Uzun bir zamandır beni sabırla bekleyen değerli dinleyicilerim, hepinize minnettarım. Hepinizi kalplerinizden öpüyorum ve albümümü güzel günlerinizde dinlemenizi diliyorum.”
Albümün ilk klibi Yüzdeyüz Film ortaklığıyla Gökhan Palas yönetmeliğinde, “Bizim Ağaç” adlı parçaya çekildi. 2 ayrı etapta çekilen klibin ilk bölümü Gümüşsuyu’nda tarihi bir apartmanda, diğer bölümü ise Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda çekildi.

Bu arada İzel Çelik Ercan yıllar sonra bu albümde buluştu. Birbirinden özel 12 şarkının yer aldığı albüme adını veren aynı adlı şarkının sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Ercan Saatçi’ye ait “Bırakın” isimli şarkının söz-müzik ve düzenlemesi ise Çelik Erişçi’ye ait. Böylece efsanevi İzel – Çelik – Ercan üçlüsü yıllar sonra “Kendiliğinden Olmalı” albümünde bir araya gelmiş oldu.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.


Motosiklet Radyo

Current track
TITLE
ARTIST