KASAMAM ÜNLÜ ROCKÇILARLA ALBÜM TANITIMI YAPTI

İçerik Yazarı: - 5 Kasım 2019

Kasamam “Bir Rock Hikayesi” grubu ilk albümlerinin tanıtımını The Wall Saloon Performance Kadıköy’de görkemli bir şekilde yaptı. Motorcuların, festivallerden çok iyi tanıdığı, şarkıları ile coştuğu, eğlendiği Kasamam’ın ilk albümü müzik mağazalarının raflarında ve dijital ortamlarda artık yerini aldı.

İlk albümlerinin heyecanını dostları, sevenleri ve rock müzik sevenleri ile paylaştıklarını söyleyen, Kasamam grubunu Nurcan Arat ile birlikte 2015 yılında kuran grubun solisti ve ritm gitaristi Hayri Ataman Motosiklet RadyoTv’ye yaptığı açıklamada, müziğin gerçekten insanları hayata bağlayan bir olgu olduğunu belirterek, “Hayallerinizin peşinden gitmek için zamanın hiç önemi yok. Sadece inanmanız ,çalışmanız ve bu amaca destek verecek dostlara ihtiyacınız var. Grubumuzda ihtiyacımız olan bu üç şey fazlasıyla var. Bugüne kadar verdiğimiz emeklerimizin karşılığını da bu albümle alacağız. “Hoş Gelmiştin” maksi single lansman gecemizde The Wall Saloon Kadıköy u tıka basa dolduran 300’ü aşkın misafirimize ve gecemizde bize destek vererek sahne alan değerli sanatçı dostlarımız Aret Faruk Ikikat, Atilla Atasoy, Aydın İnce, Gizem Saatçi, Kaan Şehirkahyasioglu,  Sabahattin Tasdögen , Tarkan Çakır , Uğur Atis , Vecdi Yücalan ‘ a çok teşekkür ederim. Gecemizde olup da ismini atladığım bütün değerli sanatçılarımıza da çok teşekkür ederim.
Özellikle bizleri ve misafirlerimizi çok güzel ağırlayan The Wall Saloon Performance Kadıköy ekibine ,Fikret Acar kardeşime ,Vatkes abime , tonmaister Sergen kardeşime çok teşekkür ederiz” dedi.

Gurubun kurucu üyesi ve söz yazarı Nurcan Arat ise gece ile ilgili olarak, “Kasamam Albüm tanıtım konseri keyifle ve büyük bir katılımla gerçekleşti. Emeği geçen ve desteklerini esirgemeyen tüm arkadaş ve sanatçı dostlarımıza çok  teşekkür ediyoruz” dedi.

Geceye katılan Gizem Saatçi ise, “Kasamam’ın albüm tanıtım gecesinde, enerjileri çok güzeldi. Bu olumlu enerji orada ki herkese geçti. Bu güzel gecede tüm sevdiğim dostlarımla bir arada olmak çok güzeldi. Kasamam grubuna gelecekte ki müzik hayatlarında başarılar diliyor, en derin sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Geceye katılarak, sahnede seyircilere Rock ziyafeti çeken Sabahattin Taşdöğen ise “Her şey için çok teşekkür ediyorum. Kasamam sayesinde çok güzel bir gece yaşadım. Kasamam çok iyiydi. Gizem Saatçi çok iyiydi.. Hayran oldum..  En güzelide  neydi biliyor musunuz. Ben ve arkadaşlarım Tarkan Çakır, Grup Ekvator Faruk İkikat ve Grand Fathers Aydın İnce, davetli olduğumuz halde bilet aldılar.  Bundan sonra hep böyle olacak. Kapıda ismimiz olsa bile, destek amacıyla gittiğimiz bütün konserlere bilet alarak gireceğiz. Gidemiyorsak birilerine hediye edeceğiz.  Bundan sonra böyle, hep destek, tam destek..” dedi.

İşte Kasamam Grubu’nun muhteşem albüm tanıtım gecesinden fotoğraflar. Bu fotoğraflar için de arkadaşımız Ata Tuncer’e çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin, bu gecenin ölümsüzleşmesinde emeği büyük oldu.

 


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.DİĞER İÇERİKLER

Current track

Title

Artist