MotoHaber

KURYELER BAŞKANINI SEÇİYOR

KURYELER BAŞKANINI SEÇİYOR

Motosikletliler ve Kuryeler Derneği 22 Mart Pazar günü yeni başkanını seçiyor.

Motosikletliler ve Kuryeler Derneği (MKD) 22 Mart 2018 tarihinde olağan genel kurul toplantısı yaparak başkanlık seçimlerine gidecek. Mevcut başkan Zafer Göçer, yeni dönemde gençlerin önünü açmak istiyoruz açıklamasında bulunarak aday olmayacağını ifade etti.

Pazar günü saat 09:00 ile 11:00 arasında yapılacak olağan gelen kurul toplantısında tekrar aday olmayacağını açıklayan başkan Zafer Göçer, seçilecek olan yeni yönetime ise desteğini sürdüreceğini açıkladı.
Yeni seçilecek olan yönetim kadrosuna tam destek vereceğinin altını çizen başkan Göçer, kuryelerle alakalı çalışmalarını da devam ettireceğini, hizmetin bayrak yarışı anlayışıyla yapılması gerektiğini söyledi.
Başkan Göçer, bütün kuryelerin derneklerine sahip çıkması gerektiğini söyledi. Başkanlığa adaylığını açıklayan Halil Özsoy ise mevcut başkanın kuryeler adına vermiş olduğu onurlu mücadelenin aynısını, hız kesmeden devam ettireceklerini, mesleki yeterlilik, erken emeklilik, kooperatifleşme gibi projelerinin ise sürdürüleceğini, ek olarak kuryeler için farklı projelerin de düşünüldüğünü ifade etti.

Kaynak: Mutlak Haber

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir