MKSF’DE YENİ DÖNEM

İçerik Yazarı: - 27 Şubat 2019

Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonunun yeni başkanı Mehmet Ramiz Nevrekop oldu. MKSF’den yapılan açıklamada, eski başkan Özgür Candar’ın aday olmadığı olağanüstü genel kurulda, Edirneli motosiklet sporcusu ve aynı zamanda Edirne Adrianapoli Motosiklet Derneği Başkanı olan Mehmet Ramiz Nevrekop’un başkanlığa seçildiği bildirildi.

Federasyonun yeni yönetim kurulunda Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir, Genel Sekreter Özkan Kandemir, Sayman Salih Kılıç, Basın Sözcüsü Turgut Ay, Spor Koordşnatörü Tanju Çeliksoy ve Eğitim Koordinatörü Semih Tevs’in de görev aldığı kaydedildi.

Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu’nun yeni Başkanı Ramiz Nevrekop, “Yeni dönemin tüm camiaya hayırlı olmasını temenni ediyorum. Genç yaşlı fark etmeden tüm motosiklet kullanıcıları ile kol kola girerek, camiamızı daha ileri ve üst noktalara getirmek amacıyla üstlendiğimiz bu görev için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Önceki dönemde emeği geçen tüm başkanlara ve ekiplerine de emekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.


Motosiklet Radyo

Current track
TITLE
ARTIST