“MOTOSİKLET ZAMANI”NA ÇOK AZ KALDI

İçerik Yazarı: - 18 Temmuz 2020

Veeee.. İşte “Motosiklet Zamanı” geliyor. Çok az bir süre kaldı. Yakında sizlerin yani tüm motorcuların ağzına marş olacak şarkı, Kasamam tarafından piyasaya çıkarılıyor. Kasamam #birROCKhikayesi Grubu’nun uzun bir süredir üzerinde itina ile çalıştığı şarkı için, şu sıralar stüdyoda son rötuşlar yapılıyor. Kayıtları büyük ölçüde tamamlanan “Motosiklet Zamanı” şarkısı ile ilgili Motosiklet RadyoTv‘ye konuşan Kasamam #birROCKhikayesi Grubu’nun kurucularından, gitarist ve solist Hayri Ataman, “Biz 2019 yılında sizlerle birlikte Motosiklet Festivallerinde doğduk. Çizdiğimiz yolda şu ana kadar önemli başarılar elde ettiğimize inanıyoruz. Albümümüzde çok yakında çıkacak. Bizim türümüz Rock müzik. Bunun yanı sıra Anadolu Rock türünde de çalışmalarımız var. Hatta bir cover şarkımız olan “Minnet Eylemem”, şu sıralar Avrupa’da kayıtları yapılan ve bir çok ülkeden sanatçının iştirak ettiği, 2020 yılında yaşadığımız felaketler nedeni ile işleri bozulan müzisyen arkadaşlarımıza destek amaçlı yapılan Anadolu Rock Aid 2020 albümünde de yer aldık.

Ancak Kasamam #birROCKhikayesi Grubu’nun var olmasında büyük destekleri olan motosiklet camiasına da bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük. Motorcular için özel bir beste yapmaya karar verdik. Yapalım ki, hem bu değerli camiaya bize desteklerinden dolayı teşekkür edelim, hem de motorcular için bir marş olsun dedik.

Kayıtları tamamladık. Artık son rötuşlar için bir kaç kere daha stüdyoya gireceğiz ve sonrasında da şarkıyı motorcuların beğenisine sunacağız. Beğeneceğinize eminiz” dedi.

Bu arada şarkının klibi de motorcular için özel olacak. Nasıl mı? Klipte tüm motorculardan alınacak motosikletleri üzerinde çekilmiş fotoları kullanılacak. Eğer klipte sizler benim de fotoğrafım klipte kullanılsın derseniz hemen fotonuzu motosikletradyotv@gmail.com adresine mail atın. Yönetmenliğini ve montajını Motosiklet RadyoTv‘nin yapacağı klipte sizde var olun.

Haydi motosiklet üzerinde fotoğraflarınızı hemen motosikletradyotv@gmail.com a gönderin. Kasamam birROCKhikayesi’nin “Motosiklet Zamanı” şarkısının klibinde sizde boy gösterin.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist