ROCK GRUBU KASAMAM’A TAZE KAN GELDİ

İçerik Yazarı: - 16 Ekim 2019

Kasamam’a aranan taze kan bulundu.

Motosiklet camiasında geçtiğimiz festival sezonunda düzenlenen etkinliklere çok büyük destek vererek sahne alan ve iki teker tutkunları tarafından da kısa sürede benimsenen “Kasamam Bir Rock Hikayesi” grubu, bundan böyle yollarına yeni bateristleri ile devam edecek.

Yakın gelecekte ilk şarkıları “Hoş gelmiştin”i piyasaya sürmeye hazırlanan grupta değişime gidildi ve baterist Mehmet Şevki Ünlü ile yollar ayrıldı. Yaşanan gelişme karşısında bir açıklama yapan, Kasamam grubunun kurucusu Hayri Ataman, “Bugün itibariyle Mehmet Şevki Ünlü ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Arkadaşımıza Kasamam grubunda bugüne kadar göstermiş olduğu performans ve emek için çok çok teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonraki hayatında sağlıklı, huzurlu, müzik ile iç içe ve bol ritmli bir gelecek onun olur. Ve kardeş grubumuz SİS in bateristi Kerem Toptaş bundan böyle Kasamam için de yeteneklerini sergileyecek, bizlere eşlik edecek. Kerem Toptaş’a grubumuza hoş geldin diyoruz. Bundan böyle SİS ve KASAMAM daha fazla projelerde birlikte yer alacak” dedi.

1997 de doğan, aynı zamanda Türkiye’nin popüler Doom Metal Rock grubu Sis’in bateristi ve menejeri olan Kerem Toptaş 2012 senesinde davula başladı. 2014 te Easy Riders grubunu kurarak ilk grup deneyimini yaşayan ve grubu geliştirerek özellikle Rock tutkunlarının rağbet gösterdiği yerlerde ve festivallerde sahne alan Kerem Toptaş’ın davuldan başka gitara olan merakı da çok büyük.

Kasamam’ın yakında piyasaya çıkacak “Hoş Gelmiştin” isimli şarkısını ise aşağıda beğeninize sunuyoruz.

 


Yorumlar
  1. Mehmet Şevki Ünlü   On   16 Ekim 2019 at 06:42

    Deniz Bey ben Mehmet Şevki Ünlü. KASAMAM grubunun eski bateristiyim. Sizinle Kuşadası’nda tanışmıştık. KASAMAM ile ilgili beyan edilenleri okudum. Yeni arkadaşıma başarılar diliyorum. Gruba katıldığım günden ayrıldığım son ana kadar grubunu aile kabul eden ve aidiyet duygusuyla hareket eden ve grubun hedef ve idealleri için her türlü desteği karşılıksız ortaya koyan, her türlü katkıyı sağlayan bir anlayışla çalışan bir müzisyendim. Gösterdiğim emek ve çabalarımın tam olarak anlaşılmadığını söylemeliyim. Bu nedenle yollarımız ayrıldı. Müzik sevgi, saygı, kardeşlik, arkadaşlık olduğu kadar doğru, sistemli ve prensiplerle çalışmak demektir. Abileri olarak onlarla paylaştığım bence hayati konuları dikkate alarak yürürlerse çok mutlu ve başarılı olurlar. Saygılarımla.

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.DİĞER İÇERİKLER

Current track

Title

Artist