SOFUOĞLU: TOPRAK ŞAMPİYON OLURSA WSBK’YI TÜRKİYE’YE GETİRECEĞİZ

İçerik Yazarı: - 9 Kasım 2021

Toprak Razgatlıoğlu’nun menajerliğini yapan Kenan Sofuoğlu, gelecek hafta sonu Endonezya’da final yarışları yapılacak Dünya Süperbike Şampiyonası‘nda Toprak Razgatlıoğlu’nun mutlu sona ulaşması ve şampiyon olması halinde Türkiye’de bir yarış düzenlemek için harekete geçeceklerini söyledi.

Temsilcimiz Toprak Razgatlıoğlu, 2021 Dünya Superbike Şampiyonası sezonunun Endonezya’da gerçekleştirilecek final yarışları öncesinde şampiyonada 531 puanla ilk sırada yer alıyor.

Gelecek hafta sonu Endonezya’da final yarışları yapılacak ve ikinci sıradaki Rea ile arasında 30 puan var. Çok önde olmasına rağmen Toprak, henüz şampiyonluğu garantilemedi ve final yarışı 20-21 Kasım tarihleri arasında Endonezya’nın Mandalika Pisti’nde yapılacak.

Kenan Sofuoğlu, eğer Toprak şampiyon olursa, bazı büyük planlar gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Toprak’ın menajerliğini yapan Kenan, bu kapsamda WSBK organizatörlerini, ülkede bir yarış düzenleme ihtimalini görüşmek için Türkiye’ye davet edecek.

Kenan, bu konuda Dorna ile zaten konuştuğunu ve gerekli adımları atmak için Toprak’ın şampiyonluğunu beklediğini söyledi.

Kenan, Speedweek.com‘a şöyle konuştu: “Dorna’dan Gregoria Lavilla ile İstanbul’da yarış düzenleme olasılığı hakkında zaten konuşuyorum. Sadece son yarışın tamamlanmasını bekliyorum.” dedi.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist