SOMA MK’DEN BAŞKAN GEDÜZ’E TEŞEKKÜR

İçerik Yazarı: - 7 Ekim 2018

Soma Motosiklet Kulübü Başkanı Hasan Bulut ve Kulüp Üyesi Selçuk Yaprak, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ü makamında ziyaret ederek 06-08 Temmuz 2018 tarihinde, Kırkağaç Çam Festival alanında düzenlenen Soma Motosiklet Festivali’ne katkılarından dolayı Başkan Gedüz’e bir teşekkür belgesi verdiler.

Soma Motosiklet Kulübü Başkanı Hasan Bulut ziyarette yaptığı konuşmada, “Soma Motosiklet Festivali gibi organizasyonlar gerçek anlamda desteksiz gerçekleşemiyor. Biz bu konuda şanslı bir ilçeyiz ki belediye başkanımız bize destek veriyor. Kendisine bu konuda müteşekkiriz” dedi.

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ise yaptığı konuşmada “Böyle organizasyonlar bölgeye öyle çok hareket getiriyor ki anlatamam. En küçük esnafımıza kadar herkes para kazanıyor. Çünkü buraya gelen motorcular sadece festival alanında kalmıyorlar, ilçeyi de geziyorlar. İlçeye has ürünlerden satın alıyorlar. Böylelikle halkamız da memnun kalıyor. Belediye başkanı arkadaşlarıma sesleniyorum. Bölgenizde, ilçenizde veya ilinizde ki bu tip girişimlere lütfen destek olun. Ben Soma Motosiklet Kulübü Başkanı Hasan Bulut’a Soma’nın ve Kırkağaç’ın adının duyurulması konusunda yaptığı bu tip çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.


Motosiklet Radyo

Current track
TITLE
ARTIST