YOZGAT SORGUN’DA MOTOSİKLET ŞENLİĞİ NEFESLERİ KESECEK..

İçerik Yazarı: - 11 Ağustos 2019

Sorgun Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen 3. Motosiklet Festivali ve Motokros Yarışmaları 24-25 Ağustos’ta Yozgat’ın Sorgun ilçesinde yapılacak.

Sorgun Motosiklet Kulübü Başkanı Nihat Alan, yaptığı açıklamada, kulüp olarak Sorgun’da düzenledikleri festivallerin Türkiye’de ses getirdiğini belirterek “Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar ve Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci’nin katkılarıyla düzenlediğimiz festivale Türkiye’nin tanınmış motokrosçuları katılacak” dedi.
24 Ağustos Cumartesi şehir içi kortej yapılıp yavaş gitme yarışı gerçekleştirileceğinin bilgisini veren Alan, “Aynı gün motosiklet gösterileri de düzenlenecek. Akşam ise Ahmet Uslu Parkı’nda kamp ateşi, protokol konuşmaları, müzik, hediye çekilişi ve plaket töreni yapılacak. Asıl gösterilerin yer aldığı pazar günü ise saat 11.00’den saat 16.00’ya kadar motokros yarışmaları yapılacak. Bunun için kaymakamlığımız ve belediyemizin katkılarıyla Eymir Yolu 4. kilometrede güzel bir pist alanı oluşturduk. Önceki yıllarda yaptığımız festivallerde Türkiye’nin bir çok ilinden ilçemize motokrosçular getirmiş, ilçemizi onlara tanıtmayı hedeflemiştik. Bu yılki amacımızda aynı doğrultuda. Bizlere bu fırsatı tanıyan değerli yöneticilerimize, bizlerin yanında olan değerli Sorgunlulara, ayrıca kulübümüzün değerli üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
Sorgun Motosiklet Kulübü başkanı Nihat Alan, “25 Ağustos’ta saat: 11.00 – 16.00 arası ise motokros yarışmaları olacak. Burada Türkiye’de derece yapmış motokrosçular gösteriler yapıp, düzenlenen yarışmalarda nefesleri kesecek. Sorgun halkını bu gösterileri izlemeleri için, 25 Ağustos’ta Eymir Yolu’nda düzenlediğimiz parkura davet ediyorum” dedi.


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.


Motosiklet Radyo

Current track
TITLE
ARTIST