TAMKF YÖNETİMİ ETİMESGUT İLÇE EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISINI ZİYARET ETTİ.

İçerik Yazarı: - 11 Eylül 2019

Son zamanlarda motosikletlerle yapılan hırsızlığın ve kapkaççılığın artması üzerine Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu harekete geçti..
Böyle davrananların Motokuryelik mesleğine leke sürdüğünü ifade eden Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Genel Başkanı Çağdaş Yavuz, Federasyon Onursal Başkanı Yakup Sağlam, Federasyon Genel Sekreteri Sinan Ölçü, Etimesgut Derneği Başkanı Sabri Özdemir, Etimesgut Bölge Sorumlusu Yener Çalışkan ve Keçiören Dernek Başkanı Özkan Can’dan oluşan federasyon yönetimi, konuya dikkat çekmek için başlattıkları ziyaretlerin ilkini, Etimesgut İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Tarık Esat Kahveciler’e gerçekleştirdi. Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Yönetimini sıcak bir şekilde karşılayan ve mavi yeleklileri tek tek dinleyen Etimesgut İlçe Emniyet Müdür yardımcısı Tarık Esat, “
Bundan sonra Motosikletli Kuryelerin mesleğine söz ettirmeyeceğiz. Sizin derdiniz, bizim derdimizdir” dedi.

Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Genel Başkanı Çağdaş Yavuz, Federasyon Onursal Başkanı Yakup Sağlam, Federasyon Genel Sekreteri Sinan Ölçü, Etimesgut Derneği Başkanı Sabri Özdemir, Etimesgut Bölge Sorumlusu Yener Çalışkan ve Keçiören Dernek Başkanı Özkan Can’da daha sonra yaptıkları ortak açıklamada  “Bundan sonra yetkili mercilerle birlik olup, ne gerekiyorsa yapacağız. Bu konu ciddi anlamda ele alınması gereken bir konu ve motokuryelik mesleğine leke sürüyor. Önüne geçilip önlem alınması içi yetkili mercilere gidip tek tek görüşeceğiz ve desteklerini alıp harekete geçilmesini sağlayacağız” dediler.

Kaynak: İki Teker Haber


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Current track

Title

Artist