TOPRAK RAZGATLIOĞLU’NUN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

İçerik Yazarı: - 2 Nisan 2021

Rakamların son günlerde artış gösterdiği Korona virüs salgınında, ülkemizi Dünya Superbike Şampiyonası’nda temsil eden milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu’na İspanya’da yapılan Kovid-19 PCR testi pozitif çıktı. Bu gelişme üzerine acilen Yamaha ekip üyeleri de hemen teste tabi tutuldu ve Toprak dışında kimsenin testi pozitif çıkmadı. Toprak, perşembe günkü Dünya Superbike testinin ikinci gününden çekildi ve hemen kendisini tecrit altına aldı.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, “Dünya Superbike Şampiyonası’nın testleri için İspanya’da bulunan milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu’nun Kovid-19 PCR testi pozitif çıktı. Testin 2. gününden çekilen sporcumuzun takip ve izolasyon sürecine ilgili protokoller doğrultusunda başlandı.” denildi.

Yamaha fabrika takımı adına yarışan Toprak Razgatlıoğlu seyahat öncesi zorunlu COVID-19 PCR testine girdi ve testin pozitif çıktığı açıklandı. Bu kapsamda Toprak, hemen kendisini tecrit altına aldı.

Tüm Yamaha ekip üyeleri de teste tabi tutuldu ve Toprak dışında kimsenin testi pozitif çıkmadı.

Toprak, ikinci bir PCR testine girdi ve bunun da pozitif çıktığı açıklandı.

Temsilcimiz, testi negatif çıkıncaya kadar COVID-19 ve İspanya’nın yerel sağlık protokollerine uygun şekilde kendisini tecrit altında tutacak.

 


Yorumlar

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist