TÜM ANADOLU MOTOSİKLETLİ KURYELER FEDERASYONU SORUNLARINI TBMM’DE DİLE GETİRDİ

İçerik Yazarı: - 12 Haziran 2019

Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Genel Başkanı Çağdaş Yavuz yönetiminde dernek başkanları, Dünya Şampiyonu ve Milletvekili Kenan Sofuoglu’nu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret ederek, mesleklerinde yaşadıkları zorlukları anlattı. İki teker üzerinde çalışan emekçi moto kurye mesleğinin az tehlikeli olmadığını ve aksine çok tehlikeli olduğunu ifade eden Genel Başkan Çağdaş Yavuz ve dernek başkanlarının sözlerine karşı, Kenan Sofuoğlu kayıtsız kalmadı. Sofuoğlu, “Ben sizin Mecliste her zaman destekçinizim ve olmaya da devam edeceğim” diyerek duygularını ifade etti..
Sofuoğlu, “Çocuk yaşlarda başladığım motosiklet sevdası beni bugünlere getirdi. İki tekere gönül verenlere elimden gelen ne varsa yardımcı oldum. Bundan sonrada olacağım. Hele sizin gibi iki tekeri meslek edinen insanlar için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” diyerek federasyon yönetimine ziyaretleri için memnuniyetini dile getirdi..
Federasyon Genel Başkanı Çağdaş Yavuz’un önümüzde ki ay içinde federasyonun açılışına Kenan Sofuoğlu’nu da davet etmesi üzerine Sofuoğlu, “Elbette gelirim. Hem de motorumla gelerek sizlerin bu açılış davetinize iştirak etmek beni de mutlu edecektir” dedi.


Yorumlar
  1. Sinan Ölçü   On   12 Haziran 2019 at 01:13

    Bizleri bu ziyaretimizde yanlız bırakmayan saygı deger onursal başkanimız yakup sağlam’a Dernek başkanlarımıza ve misafir perverlikleriyle her konuda biz motosikletli kuryelerin arkasında durma sözü veren Kiymetli Millet vekilimiz Kenn SOFUOĞLU’na sonsuz teşekkurlerimiz sunarız.
    Saygılarımla
    Sinan ölçü
    Fed.Genel Sekreteri

Bu İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz

E-Mail Adresiniz Yorumunuzda Paylaşılmayacaktır.* ile İşaretlenmiş Alanlar Zorunludur.Motosiklet Radyo Past Time

Current track

Title

Artist